ALTUS CS-HG200 9-speed Cassette

1,100.00 ден1,200.00 ден

  • SHIMANO ALTUS – 9-Speed – HYPERGLIDE – Black – MTB Cassette Sprocket

    Perfect for 9-speed mountain bike drivetrains, the HG200-9 cassette offers HYPERGLIDE shifting technology and a black finish.

Clear
ALTUS CS-HG200 9-speed Cassette
Шифра: N/A Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.