CS-HG200 8-speed Cassette

800.00 ден

SHIMANO TOURNEY TX – 8-Speed – HYPERGLIDE – MTB Cassette Sprocket

The SHIMANO TOURNEY TX 8-speed cassette features HYPERGLIDE technology for reliable shifting performance.

Clear
CS-HG200 8-speed Cassette
Шифра: N/A Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.