ALTUS 9-speed Rear Derailleur RD-M2000 SGS

1,600.00 ден

  • Super low-profile concept with SHADOW mechanism
  • SHIMANO SHADOW RD
  • Wider linkage ensures durability and more precise shifting
  • Quick and easy wheel installation
  • B tension spring for quick and easy wheel installation and removal
  • MEGA 9 LITE
  • Easy adjustment and maintenance
  • Cable adjuster on SHIMANO SHADOW RD
  • High-level surface treatment

На залиха

ALTUS 9-speed Rear Derailleur RD-M2000 SGS

1,600.00 ден

Шифра: 040017 Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.