CN-HG701 11-speed Chain

2,400.00 ден

SHIMANO STEPS E6000 – 11-Speed – Super Narrow – HYPERGLIDE – SIL-TEC -E-BIKE Chain

The HG701-11 chain is directional and features SIL-TEC treatment on the roller link plate and pin link plate for increased durability. It is compatible with 11-speed road, MTB, and E-BIKES thanks to its reinforced design.

На залиха

CN-HG701 11-speed Chain

2,400.00 ден

Шифра: 040037 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.