CN-HG601 11-speed Chain

1,900.00 ден

SHIMANO STEPS E6000 – 11-Speed – Super Narrow – HYPERGLIDE – SIL-TEC – E-BIKE Chain

This Super Narrow HG-X11 directional chain offers precise shifting and improved durability thanks to SHIMANO’s SIL-TEC treatment on the inner plate surfaces.

На залиха

CN-HG601 11-speed Chain

1,900.00 ден

Шифра: 040036 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.