Feelgood

24,500.00 ден 19,600.00 ден

Cycling becomes a bit of showing off on this
wonderful retro Hollandia Feelgood. The frame with
that elegant steel chain cover stands out against the
cream parts and the lugagge carriers. Your Feelgood
is equipped with two powerful V-brakes and LED
lighting in a vintage look.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.