Neck Gaiter

1,500.00 ден 1,050.00 ден

  • Warm, wool gaiter doubles as a beanie
  • Three panels open up to convert this from a beanie to a neck gaiter
  • Double-layered, lightweight jersey knit
  • Logo on center front cuff

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.