Highline Beanie

1,800.00 ден 1,000.00 ден

  • Soft, non-muled wool blend
  • Sport this logo-detailed wool beanie for classic outdoor style
  • Pop stitching
  • Interior fleece ear band
  • Embroidered logo
  • body: 70% wool, 30% acrylic / interior ear band: 100% polyester

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.