Powdercloud Gore-Tex

6,200.00 ден 3,700.00 ден

  • 5 Dimensional Fit ensures consistent sizing
  • Waterproof and breathable GORE-TEX Pro products insert keeps hands dry
  • Full-coverage gauntlet keeps out snow
  • Super-warm fourchette-box finger construction keeps fingertips warm
  • Ladderlock wrist-cinch keeps in heat
  • Removable Wrist Oven leash provides warmth when combined with a handwarmer

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.