Montana Gore-Tex

5,300.00 ден 4,200.00 ден

  • 5 Dimension Fit ensures consistent sizing
  • Super-warm fourchette-box finger construction keeps fingertips warm
  • waterproof and breathable GORE-TEX insert
  • Full-coverage gauntlet keeps out snow
  • ladderlock wrist-cinch keeps in head
  • Etip functionality works with touchscreen devices

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.