Keg Storage Vessel

850.00 ден

The KEG fits effortlessly into any Specialized bottle cage and allows you to store all your key emergency gear—such as extra tube, patch kits, micro tool—all in one rigid and durable, 16oz container.

На залиха

Keg Storage Vessel

850.00 ден

Шифра: 0207148-1 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.