E-Cage

600.00 ден

The E-Cage 6.0 features a lighweight design that provides secure bottle retention at an affordable price.

  • Lightweight design with 6.0mm diameter, suitable for mountain frames.
  • Flat front section holds the bottle securely.

Нема на залиха

Шифра: 0207150 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.