NINJA CAGE+

600.00 ден

Additional water bottle cage with two integrated tire levers that can be combined with another Ninja series weapon of choice: Ninja T series tool cases, Ninja CO2 inflator or Ninja Pouch spare tube carriers. Mix and match for your ideal combination.

Нема на залиха

Шифра: 050184 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.