Roll Cage

1,000.00 ден

  • SWAT™ technology design allows for storage and tool integration.
  • Three mounting positions allow easy in-and-out bottle accessibility from the left, right, or center position.
  • Cage can be rotated to alternate positions after installation.
  • Accepts EMT Cage Mount Tool.
  • Accepts MTB XC Kit Storage Box (on applicable Epic, Stumpjumper HT, and Diverge models).
  • Weight: 50g

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.