Apex Etip

2,800.00 ден 1,750.00 ден

  • 5 Dimensional Fit ensures consistent sizing
  • Silicone gripper palm provides superior grip
  • Pull tab on cuff for easy on/off

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.