Nuptse 2 Jacket

13,600.00 ден 8,200.00 ден

  • 70g/m2 -100% nylon
  • 690g
  • Double-layer taffeta on sholders
  • Two hand pockets
  • Elastic cuff
  • Shock cord regulation adjusment at hem
  • insulation 700 fill goos down

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.