Descendit WMN

15,300.00 ден 7,650.00 ден

110g/m2 -HyVent 2L-100% Polyester Teo-way stretch Headseeker
Waterproof , breathable fully seam sealed
Dual adjustment, fixed hood
Underarm vents Ski pass pocket
Adjustable cuff tabs
Internal stretch sleeve cuff Internal media pocket
Internal goggle pocket with goggle cloth
Snap down powder skirt with silicon gripper elastic
Тежина: 640g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.