Thermoball

13,600.00 ден 8,200.00 ден

15D nylon ripstop with Thermoball™ insulation
Body-mapped Thermoball™
Insulation: 11 g/ft2 throughout the body,
9.5 g/ft2 under arms, 13 g/ft2 in collar
SHELL: 15D 33g/m² 100% Nylon

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.