Gatekeeper

18,600.00 ден 11,200.00 ден

Standard fit
150D 175 g/m² DryVent™ 2—100% polyester woven
80 g/60 g Heatseeker™
Dual-zip secure chest pockets
Secure-zip wrist pocket with goggle wipe

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.