Clement

20,500.00 ден 12,300.00 ден

210D x 320D 169 g/m² DryVent™ 2—100% nylon
30D 45 g/m² 100% nylon woven
80 g and 100 g Heatseeker™
Secure-zip wrist pocket with goggle wipe

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.