Descendit

16,100.00 ден 9,700.00 ден

Standard fit
Snap-away powder skirt
75D 133 g/m² DryVent™ 2—100%
recycled polyester
60 g, 80 g and 100g Heatseeker™
AquaGuard® zips

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.