Chakal

21,700.00 ден 13,000.00 ден

Standard fit
75D x 40D 170 g/m² DryVent™ 2—95% polyester,
5% elastane woven
125D 166 g/m² DryVent™ 2—100% polyester woven
100 g/80 g/60 g Heatseeker™
Stretch DryVent™ 2L

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.