Therminal RBX Comp HV

7,800.00 ден 6,200.00 ден

  • Made of soft and resistant Lombardia fleece, which stretches in two directions for comfort and easy care. Elasticized mesh on the back.
  • Body Geometry Comp Padding

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.