Squadra ER

3,400.00 ден

  • Minimalist shell jacket for that long Dolomite descent or unexpected rain shower
  • Coated 100% polyester ripstop fabric is windproof and moderately water-resistant
  • Rear vent opening
  • Camlock® zipper
  • Rear reflective detailing
  • Weight: 128g
Clear
Squadra ER
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.