SQUADRA VEST

2,800.00 ден

READY FOR THE UNEXPECTED?
A lightweight packable shell, ideal for stuffing into your pocket in case of rain on those unpredictable days.

The Squadra ER jacket will shut out the wind and provide a bit of protection from light rain while still being small enough to pack into your back pocket or seat bag.

An essential item for every ride.

Clear
SQUADRA VEST
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.