EDGE LYT 60 W

12,400.00 ден

The EDGE LYT 60 W ski boot with Hi-Top Tech and Duo Flex permit a direct input from your foot to the ski. Here you dance down the slopes with elegant glides and less effort. As Comfort Liner the boot is comfortable to wear. Fleece keeps your foot cosy and the sporty shape of the footbed provides a dynamic stance. With four fine adjustable buckles you decide the precise fit of your ski boots.

Clear
EDGE LYT 60 W
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.