SUPACAZ KRYPTO PEDAL – CNC ALLOY

9,900.00 ден

Get ready to fly high with the Krypto DH pedals. Built tough with its CNC’ed aluminum body and self-lubricating bushings, this pedal makes a big statement on the trail with full laser graphics and premium finish. Ten strategically placed pins keep you in maximum control.

На залиха

SUPACAZ KRYPTO PEDAL – CNC ALLOY

9,900.00 ден

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.