Premium Cleat Kit

1,800.00 ден

  • 2-hole bolt pattern for mtb shoes.
  • Plastic spacing shims included.
  • Compatible with all clipless crankbrothers pedals.

На залиха

Premium Cleat Kit

1,800.00 ден

Шифра: 060204 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.