ALLOY FITNESS PEDALS

1,300.00 ден

Our Alloy Fitness pedals feature a large, comfortable platform that features a built-in 1.5mm Varus wedge. This wedge utilizes the same technology as our Body Geometry shoes, so they’ll help to align your hips, knees, and feet to help prevent injury and increase efficiency.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.