Stamp 2 Small

5,000.00 ден

  • Optimal surface area
  • Minimal profile 16mm thin
  • 10 adjustable pins per side for grip
  • Premium bearings & seal system
  • Stamp small recommended for shoe sizes: 5-10 (us) // 37-43 (eu)
  • Stamp large recommended for shoe sizes: 10-15 (us) // 43-49 (eu)

На залиха

Stamp 2 Small

5,000.00 ден

Шифра: 060208 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.