Mallet 2

6,200.00 ден

  • Flat pedal feel with clipped-in control
  • All aluminum platform for enhanced durability
  • 4-sided entry / superior mud shedding
  • Customizable float & release angle
  • Premium bearings & double seal system

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.