Keo Cleat

1,200.00 ден

Three float options are available to fit the needs of every cyclist:  4.5 ° grey.

The position of your cleats can be customized with the KÉO FIT system.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.