Keo Blade Carbon 12

9,900.00 ден

Осовина: Chromoly steel + THREADING
9/16 X 20 mm
Лагери: 2 ball bearings, 1 needle bearing
cartridge
Тело: Composite
Клит: Kéo Cleats Grey
Тежина: 308 g за пар

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.