Stamp 1 Small

3,100.00 ден

  • Optimal surface area
  • Minimal profile 13mm thin
  • 9 hex traction pins per side
  • Premium bearings & seal system
  • Stamp small recommended for shoe sizes: 5-10 (us) // 37-43 (eu)
  • Stamp large recommended for shoe sizes: 10-15 (us) // 43-49 (eu)

На залиха

Stamp 1 Small

3,100.00 ден

Шифра: 060208-1 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.