Shimano PD-EF202 Flat Pedals

2,300.00 ден

For casual riding flat pedals PD-EF202 from Shimano feature a wide aluminum body and textured surface for a stable pedaling platform. Designed to use with casual shoes, these durable pedals are ideal for sporty leisure rides and commutes.

Нема на залиха

Шифра: 040033 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.