SUPACAZ DIAMOND KUSH

2,500.00 ден

The og diamond pattern gives that perfect control with just the right amount of kush to keep your hands fresh. Highlighted on either end with beautiful full aluminum oil slick clamps. This grip is like no other and is an absolute must for the avid rider.

На залиха

SUPACAZ DIAMOND KUSH

2,500.00 ден

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.