SUPACAZ ORBITRON

9,900.00 ден

The Orbitron is the new gold standard for platform pedals. The high grip layout features 16 pins per side on an ultralight alloy low-profile body. Beautifully machined axles paired with premium bearings and bushings keep you flowing.

На залиха

SUPACAZ ORBITRON

9,900.00 ден

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.