Disc Brake Pro Pad Formula

1,000.00 ден

Pro Semi-Metallic

Pro Semi-Metallic pads feature a lightweight aluminum backing plate attached to the same quiet and high-performance compound found on our Sport Semi-Metallic series disc pads. Weight is reduced by nearly 50%. These pads are perfect for cross-country application

  • Pro Semi-Metallic
  • DCA081

На залиха

Disc Brake Pro Pad Formula

1,000.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.