Disc Brake Sport Formula

1,000.00 ден

Sport Semi-Metallic

Jagwire Sport Semi-Metallic disc brake pads are a great improvement from OEM. They feature a high-performance semi-metallic compound that blends the low-noise of a resin pad with the durability of a metallic pad. Mounted to a steel backing plate, these are a great all-purpose pad.

  • DCA080

На залиха

Disc Brake Sport Formula

1,000.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.