SWAT Tire Lever

100.00 ден

Featuring a strong, durable plastic construction, the SWAT™ Tire Lever is designed to make flat repairs a breeze.

  • High-strength engineered plastic for a long life.
  • Long enough for good leverage on stubborn tires but short enough to easily stow away.
  • Same lever found in SWAT™ Box’s, ComPak Floor Pump, Road & MTB Tube Spools, and CO2 Mini Kits.

Нема на залиха

Шифра: 02LEVER Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.