ENTRATA 13 SOCK

900.00 ден 700.00 ден

  • Polypropylene yarns that don’t absorb moisture
  • Mix of textures for breathability and cushioning
  • Midfoot support band
  • 13 cm height
Clear
ENTRATA 13 SOCK
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.