A/C CYCLING CAP

1,400.00 ден 1,100.00 ден

TRADITIONAL FIT, EXTRA COOL
For those riders who want to wear a cap on warmer days we created the A/C Cycling Cap. The upper is a light weight polyester mesh that wicks moisture, allows free flow of air, yet provides some sun protection at the same time.

Clear
A/C CYCLING CAP
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.