HEADLUX 450 USB

2,800.00 ден

USB rechargeable, high-performance optical lens, low profile aluminum front light provides 450 lumens brightness with good value. Rubber strap provides bi-directional tool-free mounting and easy removal on aero / round handlebars or helmet.

На залиха

HEADLUX 450 USB

2,800.00 ден

Шифра: 050183 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.