FLASHBACK TAILLIGHT

1,300.00 ден

  • Compact, bright, and waterproof.
  • Built-in fabric belt clip makes it a clip-anywhere taillight option (seatpost mount included).
  • Four operating modes: Steady (10 lumens), Power Flash (20 lumens), Disco Flash (14 lumens), Eco Flash (5 lumens).
  • 2- to 20-hour runtime, depending on mode.
  • Tested and approved for the following Specialized helmet models: Align, Ambush Comp, Chamonix, Propero II, Echelon II

На залиха

FLASHBACK TAILLIGHT

1,300.00 ден

Шифра: 020369 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.