Pocket Shock DXG

2,400.00 ден

 

ADDED FEATURE Rotating hose
BARREL Aluminum
CAPACITY 300 psi / 20.7 bar
GAUGE Analog
HANDLE Dual density polymer
HEAD Pressure-Rite shock valve
PRESSURE TUNING Air release button
SIZE 21.5 x 4.5 x 4.3 cm / 8.5” x 1.8” x 1.7”
WEIGHT 170 g / 5.98 oz

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.