Air Tool Switch Sport MTB

1,500.00 ден

Presta/Schrader 60psi/4.1 bar

The Air Tool MTB pump is our most dependable and durable big-volume frame pump. It’s intended to be carried on the bike for use in all off-road conditions. You’ll find that it features a new inverted design, so it greatly increases air capacity, which reduces pump time by up to two minutes.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.