Air Tool MTB Mini Pump With Spool

1,400.00 ден

Presta/Schrader 60psi/4.1 bar

Mini pumps are best suited to be carried in your SWAT™ bib or jersey pocket, but it must be small enough to leave room for a tube and lever. Lucky for you, small size delivers big performance in this aluminum Air Tool MTB Mini pump that features an integrated tube spool and lever (included) to organize all your off-road tire fixing needs

 

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.