Mountain DA G

1,900.00 ден

ADDED FEATURES Dual action pumping head
Side mount bracket
BARREL Aluminum
CAPACITY 60 psi / 4 bar, 1-1/8” Analog
GAUGE In-line gauge
HANDLE Polymer
HEAD Presta / Schrader / Dunlop with integrated dust cap
SIZE 25.3 x 4.6 x 3.4 cm / 10” x 1.8” x 1.3”
VOLUME PER STROKE Aluminum
WEIGHT 152 g / 5.36 oz

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.