Bike Lust

900.00 ден

  • Silicone Bike Polish and Cleaner
  • Makes your bike shine like new and keeps it that way
  • Biodegradable formula cleans, polishes, and protects in one step
  • Also great for dropper posts, suspension, and for seating tire beads

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.