Green Fizz

  • Foaming Bike Wash
  • Advanced plant-derived surfactants quickly remove tough dirt and grime from the whole bike
  • Use on the whole bike without risk of damage or washing away grease/lube from critical parts
  • Safe, biodegradeable, phosphate-free, solvent-free, plant-derived, and zero-VOC
  • Available in ready-to-use trigger sprayer bottles and new 16X Concentrate
Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.